Inscripcions Club Aquàtic Xaloc

Travessia Sant Feliu 2021

05/09/2021 Finalitzada

Inscripcions TANCADES.
Us podreu inscriure el mateix dia de la prova de 8:00h. a 10:00h.

  • Preu inscripció 20€ (anticipada)
  • Preu inscripció 20€

Llistat d'inscrits

Dorsal Nom Categoria
1 Xavier Cusell Master 50 [59]
2 yola julivia Master 40 [49]
52 Sonia Martinez Muñoz Absolut [29]
3 Pep inglada Master 50 [51]
4 Jordi Burgueño barroso Master 50 [51]
5 Berta Sagué Garreta Master 30 [37]
6 Sandra Juarros Martínez Master 40 [46]
7 Félix Rodríguez Gago Master 50 [55]
8 jOAN SUBIRANAS MOLIST Master 30 [37]
9 Jordi Masia Figueras Master 60 [67]
10 Manuela Rodríguez Gago Master 50 [52]
11 ADRIA LUQUE SERRANO Juniors [16]
12 Anna Fontanet soriano Master 40 [48]
13 JORDI SOY JUANOLA Master 60 [61]
14 Gerard Flaqué Espaulella Master 30 [33]
15 Jaume Sabrià Figueras Master 70 [74]
16 Hugo Martínez Luque Juniors [15]
17 Dolors Madeo Ger Master 40 [47]
18 Daniel Domene Gensana Master 40 [41]
19 Ignasi Tusquets Trias de Bes Master 60 [66]
21 Roser Castillo Miquel Master 70 [70]
20 Xavier Millaruelo Domeque Master 40 [46]
30 Carles Segarra López Master 40 [43]
22 Manel Gorina faz Master 40 [42]
23 Lada SERVITJA TORMO Master 30 [39]
24 JORDI PUIG GINESTA Master 40 [43]
25 Quim Duran Mundet Master 50 [53]
26 Daniel Puntunet Ventós Masters 40 [41]
27 Erik Pedrero Rosón Juniors [16]
28 Carles Heras Moya Master 30 [38]
38 Robert Boel Absolut [21]
29 Joel Álvarez García Menors [14]
31 Sonia Fargas Mexia Absolut [23]
32 Mick Betts Master 60 [60]
33 Elisenda Vergés Vidal Master 60 [60]
34 Laura de Miguel Jiménez Absolut [28]
35 Francisco Garcia Sanchez Master 30 [37]
36 Jordi Vilà i Vilà Master 50 [55]
37 Carlota Puig amiel Master 30 [35]
90 Rafael García Romero Masters 70 [77]
39 JORDI JULIÀ TORRAS Master 60 [63]
40 Jordi Sargatal Prat Master 30 [39]
45 Afra Pujol Barniol Juniors [16]
41 Paula Bautista Bas Menors [13]
42 Guzman de L'Hotellerie de Fallois Master 60 [68]
43 Julian Ortega-Villaizán Santeulària Master 60 [63]
44 Laia Bofill Àvila Juniors [15]
108 Artur Pastor García Master 40
46 Arnau Gonzalez Baigorri Absolut [21]
47 Joan Alarcón Vila Master 40 [40]
48 OSCAR SOTOS GARCIA Master 40 [45]
49 Albert Pros Castella Master 60 [61]
50 Eulàlia Clotet Serra Master 50 [51]
51 Joan Resina López Master 40 [48]
53 Aniol Clavell Clotet Juniors [16]
54 AIDA Grau Ventura Master 50 [53]
55 JOSEP SOLE RODRIGUEZ Master 50 [57]
56 Carme Gutierrez Villegas Master 40 [47]
57 Marc Vinardell Jofresa Master 50 [50]
58 Ines Espana Master 40 [47]
78 Joel Arredondo Rodríguez Menors [12]
59 Antonio Ollé Dorca Master 70 [71]
60 Jana Gil Menors [13]
61 Bruna Monedero Bares Menors [14]
62 Belinda Garcia Castellote Master 30 [39]
63 Ramon Murlà Templer Master 60 [64]
64 Joan mallorqui Master 30 [36]
65 Anna Mas Aguilar Master 50 [52]
66 Silvia Silvan Alfonso Master 40 [41]
67 Txomin Mugica Castillo Master 30 [31]
68 Eric Casals Mas Juniors [15]
69 RAUL COSTAL JULIÀ Master 40 [44]
70 MARTÍ COSTAL FERNÀNDEZ Menors [13]
71 Joaquim Bohigas Mollera Master 40 [46]
72 Marc Troya Absolut [22]
73 Xavi Guich Vargas Master 30 [38]
74 Ricardo Santiago Master 60 [63]
75 Arnau Cunill i Sabatés Master 30 [33]
76 Marc Luque Absolut [20]
77 Toni Casals castellar Master 50 [51]
79 Ricard Rebollo type [0]
80 Ivan Jimenez Garcia Juniors [16]
81 Miquel Pujol Casadevall Master 60 [67]
85 Albert Mendoza Sillero Master 30
82 Mar Casals Mas Juniors [16]
83 David Gamell Taberner Master 50
84 Montserrat Pascual sala Master 50
86 Cunibert Gonzalez Master 30
87 Ferran Páramo i Sastre Master 40
88 Laura Bertran i Ferrer Master 40
89 Jose Gabriel Parrilla carrion Master 30
91 Judit Aragon Lacaba Juniors
92 ANA ALDAMA GARCIA Master 60
93 Josep Maria Oller Vallmitjana Master 70
94 Ester Yesares Sarquella Master 40
104 Marc Martí Lobera Juniors
95 Joan Blanchart Reyes Menors
96 Meritxell Vehils Iglesias Juniors
97 Andrea Mancera Absolut
98 Oscar Carreras Falco Master 30
99 Francesc Xavier Pallarols Pallàs Master 30
100 Jordi Viñas Solà Master 40
101 Javier Navarro Guillen Master 30
103 Guillem Marín Dalmau Master 50
102 Nuria Campillo Vallmajo Master 50
105 Guillem Mercadé pujadas Juniors
106 Ferran Riera Collell Master 30
107 EDUARD IONUT PETCU Absolut
109 Gemma Urrea Clos Master 40
110 Mercè Coll Bou Master 50
111 Joan San Molina Master 60
112 Jordi Benavent Riu Master 40
113 Sara Pares verdaguer Master 30
114 Luna de Bruijn Juniors